Bevielis ryšys namuose

Schema_01

Įrengiame bevielį ryšį Jūsų namuose, jei nėra išvedžioti interneto laidai po kambarius, arba jūs tiesiog norite nevaržomai naudotis nešiojamais kompiuteriais visame name ir netgi kieme.

Internetas kaimynui

Schema_02

Jei dėl kokios nors priežasties neturite galimybės įsivesti interneto, (neatvestas kabelis iki namo, neturite kabelinės ar netenkina mobilaus ryšio tiekėjų siūlomos interneto paslaugos) O netoliese gyvenantis kaimynas turi internetą, galime jus prijungti prie kaimyno, kartu turėsite ne tik internetą bet ir bendrą tinklą.

Bevielis ryšys įmonėms

schema_03

Sujungiame nutolusius įmonių padalinius, biurus, sandėlius ar gamybines patalpas. Visuose pastatuose esantys kompiuteriai ne tik prijungiami prie interneto, bet ir sujungiami į vieną bendrą įmonės tinklą. Tai leidžia naudotis pagrindiniu serveriu, greitai keistis duomenimis, dirbti visomis apskaitos programomis nuotoliniu būdu ir pan.

Nutolusių taškų sujungimas

schema_03

Sujungiame nutolusius taškus bevieliu ryšiu. Galime sujungti net iki 30 km atstumą. Taip pat uztikriname didelį srauto pralaidumą.

 

 

 

Projektuojame ir įrengiame bevielį tinklą

schema_03

Projektuojame ir įrengiame bevielį tinklą miestelyje, kvartale ar kitoje gyvenvieteje. Šis būdas tinka privatiems interneto tiekėjams, norintiems sukurti savo tinklą, įmonėms, tiekiančioms internetą, bei kitiems suinteresuotiems asmenims. Galima sujungti kelis jau esamus tinklus, renovuoti juos ar vykdyti bevielio tinklo plėtrą.